Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Här träffas vi för att och få tips och råd (rent allmänt).

Moderatorer: Asia, krakri, God_cares

#487151
Hej!

Jag beklagar om alla meddelanden inte har kommit fram. Alla beställningar som har nått mig har jag skickat bekräftelse till, hoppas att de har kommit fram?!

Jag försöker att lösa detta med sidans webbhotell, under tiden går det alltid att nå mig via ulla@looma.se alt. via telefon: 08-319110.

Dessa fantastiska tekniska lösningar... Hoppas att det blir åtgärdad snabbt!

Vänligen, Ulla/www.sjalar.nu
Användarens profilbild
Av Asereht
#487516
Nähä, ingen av mina två beställningar jag gjorde har gått fram. Gjorde båda via beställningsformuläret så som det stod på sidan och allt funkade precis som det ska (har gjort förr).

Fy vad trist! Fyra sjalar åt h***ete, jag som blev så glad för att jag hittat dem till bra priser.

Två köpta sjalar försvunna på vägen och två beställningar som inte gått fram, det är tydligt att jag inte ska ha fler sjalar. :purskis:
Av Aelia
#487518
Asereht skrev:Nähä, ingen av mina två beställningar jag gjorde har gått fram. Gjorde båda via beställningsformuläret så som det stod på sidan och allt funkade precis som det ska (har gjort förr).

Fy vad trist! Fyra sjalar åt h***ete, jag som blev så glad för att jag hittat dem till bra priser.

Två köpta sjalar försvunna på vägen och två beställningar som inte gått fram, det är tydligt att jag inte ska ha fler sjalar. :purskis:
Vad tråkigt, hoppas att alla kommer fram till dig till slut iaf
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Du har väl inte missat våra andra artiklar & köpguider?