Bootstrap Framework 3.3.6

Over a dozen reusable components built to provide iconography, dropdowns, input groups, navigation, alerts, and much more...

Sybeskrivningar, tips, knep och knåp!

Moderatorer: Asia, krakri, God_cares

Användarens profilbild
Av Anjapanja
#1778458
Sista julklapparna klara. Thai/dagisväskan har varit ett önskemål från min mamma ända sedan i somras, men jag har skjutit upp det. Nu ska hon äntligen få den!
Klänningarna är till barnet. Den röda i sweatshirttyg med en broderad liten duk fastsydd och den blå-röda är sydd av en gammal julduk och en stuvbit.

Mössan på nedre bilden är min gamla mössa som mamma kantat med nya band. Barnet älskade den genast, la kinden mot pälsen, tummen in i munnen och mös!
jul 001.jpg
jul 002.jpg
Användarens profilbild
Av camsch
#1778478
Vilket jobb!!! :tumup:
Jättefina saker verkligen, och jag hoppas alla mottagare blir nöjda!
Användarens profilbild
Av Emmamedhunden
#1779193
Snyggt jobbat!! :vågen: Gravid och allt!
Jättefint tyg på mammas kasse! Och fina kantband på mössan! Eli kommer vara finast i jul! :heart: TVÅ julklänningar att växla mellan!!! :whut:
F har ingen :shock:
Användarens profilbild
Av Anjapanja
#1779285
Emmamedhunden skrev:Snyggt jobbat!! :vågen: Gravid och allt!
Jättefint tyg på mammas kasse! Och fina kantband på mössan! Eli kommer vara finast i jul! :heart: TVÅ julklänningar att växla mellan!!! :whut:
F har ingen :shock:
F kan få låna en klänning, eller det kanske heter kaftan när killar har det... E's pappa har ju en kjol han brukar ha på sommaren, inte en kilt, den heter lonji och kommer från Burma... :D

Min partner gick bort för en tid sedan och ja[…]

cykelbarn

Vi har investerat i en elcykel! En röd 12-v&a[…]

Du har väl inte missat våra andra artiklar & köpguider?