Aktuellt datum och tid: tis apr 24, 2018 23:52
Moderatorer: krakri, Asia, God_cares, Tyche, Hell Cat
emelie skrev:Vad jobbigt. Mest för dottern
Hur mår hon?
bonusmamma skrev:emelie skrev:Vad jobbigt. Mest för dottern
Hur mår hon?
Det är svårt att säga. Om man frågar hur det är hemma hos mamma så säger hon rakt ut att hon inte vill prata om det. När hon är hemma hos oss är hon väldigt utåtagerande - uppkäftig, arg, bråkig. Hon har även en hel del konflikter med sina klasskompisar.
Vi har gjort en orosanmälan nu i alla fall. Får se om helvetet brakar löst när mamman har fått veta det.
bonusmamma skrev: Mamman har sjukskrivit sig själv och tagit dottern ledigt från skolan en vecka. Hon kan ju inte lämna henne på skolan nu när de bor i en stad 1,5 timme bort...![]()
Sanna81 skrev:bonusmamma skrev: Mamman har sjukskrivit sig själv och tagit dottern ledigt från skolan en vecka. Hon kan ju inte lämna henne på skolan nu när de bor i en stad 1,5 timme bort...![]()
Godkänner skolor ledighet för sånt?
Användare som besöker denna kategori: Inga registrerade användare och 6 gäster